ŠÍLENÁ DOBA SI ŽÁDÁ ŠÍLENÉ POTRAVINY A TO SEBOU PŘINÁŠÍ ŠÍLENÉ MNOŽSTVÍ NEMOCÍ

26.2. 2019Kri N2209x0

ŠÍLENÁ DOBA SI ŽÁDÁ ŠÍLENÉ POTRAVINY A TO SEBOU PŘINÁŠÍ ŠÍLENÉ MNOŽSTVÍ NEMOCÍ

Je až neuvěřitelné kam jsme ochotni zajít pro svůj západní styl života. Likvidace planety je neuvěřitelně rychlá a nám se krátí čas s tím něco udělat!

Všimli jste si jak velký je nárůst alergií, autoimunitních chorob, neplodností? Ptáte se proč? Odpověď je jednodušší než by se mohlo zdát. Jsme to co jíme, dýcháme kde žijeme. To je odpověď!

Co jíme

Maso

Víte jaký je dnešní zdroj masa? Jak se zvířata na maso chovají? Většina velkochovů má neosobní “nelidský” přístup ke zvířatů. Pokud tam chtějí nebo potřebují pracovat ani jim nic jiného nezbývá.  Prioritou je hodně masa v krátkém čase za málo vstupních investic. Je tedy nutná prevence chorob – podávání antibiotik. To jak u drůbežího, vepřového, hovězího, ryb a co mne dostalo úplně i u krevet!

Obiloviny

Velkokapacitní zemědělství, i zde je rozhodující mnoho zrna za co nejmenší investiti, takže žádný plevel! Spotřeba pesticidů a herbicidy je neuvěřitelná.

Zelenina a ovoce

I zde je důležité aby úroda byla krásná na pohled a bez škůdců. Tady nám zase perfektně poslouží pesticidy. Ovoce i zelenina dozrávají bez sluneční energie, tak důležité pro tvorbu vitamínů. Takže žádné vitamíny zato mnoho pesticidů.

Voda

Většina těchto látek – herbicidů, pesticidů, antibiotik se dříve nebo později objeví ve vodě. Ke všem těmto látkám musíme přidat ještě hormonální antikoncepci, její koncentrace ve vodě je tak vysoká, že ryby mění své pohlaví a mužům rostou prsa.

Opravdu si myslíte, že je naše tělo v pohodě při takové náloži jedů?  

Doporučuji kouknou na tohle video

Komentáře

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře.